Opublikowany: nie, Kwi 5th, 2020

37-letni recydywista znęcał się nad swoją partnerką

Na trzy miesiące trafił do aresztu 37-letni mieszkaniec powiatu głogowskiego. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Był również agresywny wobec swojej rodziny. Podejrzany działał w warunkach recydywy i grozi mu nawet 7 i pół roku więzienia.

Mężczyzna wcześniej był już objęty procedurą „Niebieskiej Karty”. Postawiono mu zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoją partnerką oraz gróźb karalnych. Jego agresywne zachowanie, wszczynanie awantur pod wpływem alkoholu i agresja fizyczna, zagrażały bezpieczeństwu pokrzywdzonej oraz innych  osób.

– Podejrzany był agresywny. Miał orzeczony zakaz zbliżania się do osób, z którym miał konflikt. Już wcześniej był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. To spowodowało, że grozi mu podwyższony wymiar kary za czyny jakich się dopuścił – informuje podinspektor Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Głogowie.

Na wniosek policji i prokuratora, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 37-latka na okres trzech miesięcy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..