Opublikowany: pon, Kwi 20th, 2020

33-letni diler w rękach policji

Przechwycenie ponad półtora kilograma marihuany i ponad kilograma metamfetaminy oraz zatrzymanie podejrzanego w tej sprawie 33-letniego mężczyzny – to efekt działań jaworskich kryminalnych. Narkotyki ukryte były w samochodzie, którym poruszał się sprawca oraz w użytkowanym przez niego garażu. 

Jaworscy policjanci uzyskali informację o tym, iż jeden z mieszkańców miasta będzie przewoził w swoim aucie narkotyki. W związku z tym zatrzymali do kontroli pojazd, którym miał poruszać się mężczyzna. – W trakcie przeszukania auta, wśród zakupów spożywczych mundurowi znaleźli hermetycznie zapakowany worek koloru czarnego, wewnątrz którego znajdował się zielony susz – informuje aspirant sztabowy Ewa Kluczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

33-letni jaworzanin został natychmiast zatrzymany. Jak się okazało to nie wszystkie narkotyki, jakie posiadał. W trakcie przeszukania garażu użytkowanego przez zatrzymanego, mundurowi znaleźli też dwa plastikowe pojemniki. Jeden z nich wypełniony był skrystalizowaną białą substancją, a w drugim znajdował się susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponadto dwie wagi elektroniczne, a także ponad 15 tysięcy złotych. Po przeprowadzeniu badań na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczone środki to marihuana oraz metamfetamina. W sumie w ręce jaworskich policjantów wpadło prawie 1,5 kg marihuany oraz ponad kilogram metamfetaminy.

O dalszym losie 33-latka zadecyduje sąd. – Przypominamy, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje rzeczniczka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..