Opublikowany: pt, Cze 29th, 2018

Radni skwitowali burmistrza Ścinawy

Wszyscy radni byli jednomyślni – burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła po raz kolejny otrzymał absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. – Dziękuję radnym za zaufanie, a swoim pracownikom za wspólną pracę na rzecz realizacji budżetu. Mieszkańcom deklaruję, że będę kontynuował zadania inwestycyjne, żeby w naszej gminie żyło się lepiej – podkreśla szef ścinawskiego samorządu.

Za udzieleniem absolutorium głosowali wszyscy radni, czyli w sumie 15 osób. – Cieszę się z kolejnego absolutorium, które radni udzielili mi jednomyślnie. To już czwarte takie głosowanie, po czwartym roku mojego urzędowania i realizowania budżetu dla miasta i gminy Ścinawa – mówi burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła.

Jak mówi Marek Szopa, przewodniczący rady miejskiej w Ścinawie, to kolejny sukces ścinawskiego samorządu. – Ścinawa się zmienia, gmina się rozwija, co widać gołym okiem, więc jednomyślne absolutorium dla burmistrza było jak najbardziej oczywiste – podsumowuje Marek Szopa.

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..