Opublikowany: śr, Mar 14th, 2018

25-letni bandyta ze Złotoryi w rękach policji

Złotoryjscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o popełnienie kilku groźnych przestępstw na terenie powiatu. Na jego koncie są m.in. dwa rozboje, oszustwo i kradzież. Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Pierwszy rozbój miał miejsce w godzinach wieczornych w okolicy torowiska przy ul. Chojnowskiej w Złotoryi, drugi zaś w mieszkaniu jednego z miejscowych osiedli.

– Młody mężczyzna, stosując przemoc wobec 44 i 64-latka, doprowadził ich do stanu bezbronności, a następnie ukradł należące do nich wartościowe przedmioty – informuje sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, funkcjonariuszom udało się ustalić, a także zatrzymać sprawcę. Okazał się nim 25-letni złotoryjanin, który trafił już do policyjnego aresztu.

– W toku prowadzonego postępowania policjanci odzyskali skradzione mienie, a mężczyzna przyznał się także do kolejnych zarzucanych mu czynów tj. kradzieży z włamaniem do mieszkania oraz oszustwa. Z popełnione przestępstwa 25-latek odpowie przed sądem – dodaje rzeczniczka. 

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..