18-latka ugodziła mężczyznę nożem w głowę

Okazuje się, że w świąteczny weekend w Lubinie wcale nie było tak spokojnie. W wigilijną noc doszło do awantury, która zakończyła się ugodzeniem w głowę pewnego mężczyzny.

– Strach mieszkać na tej ulicy, skoro biegają tutaj z nożem w noc wigilijną – mówi mieszkanka ulicy Krasickiego, która do nas zadzwoniła.

Według świadków, w nocy z 24 na 25 grudnia pod jednym z bloków doszło do awantury. Dwie kobiety wyzywały mężczyznę, obie miały noże. Jedna z nich machała swoją bronią na oślep, aż trafiła mężczyznę w głowę.

– Całą głowę miał zakrwawioną, zabrało go pogotowie. Ten nóż chyba się połamał, potem policja czegoś szukała w pobliżu – wspomina świadek.

Oficer prasowy lubińskiej policji potwierdza, że w wigilijną noc doszło do zdarzenia z użyciem noża, ale na szczęście raniony mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Dwie kobiety wracały do domu, doszło do utarczki słownej z przechodzącym mężczyzną, który zwrócił im uwagę na zbyt głośne zachowanie. Jedna z kobiet, 18-letnia, wyjęła nóż i raniła mężczyznę w głowę – relacjonuje aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. 18-letnia napastniczka otrzymała tymczasowy dozór policji i zakaz zbliżania się.

– Grozi jej do dwóch lat więzienia – dodaje aspirant sztabowy Pociecha.

Kobieta odpowie za groźby karalne i naruszenie nietykalności cielesnej.

Dodaj komentarz

*

code