Opublikowany: pt, Lip 31st, 2020

1,5 h wodnej zabawy za 1 PLN

Basen za symboliczną złotówkę? Z takiej oferty można skorzystać w polkowickim Aquaparku. Oferta jest skierowana do dzieci i młodzieży uczącej się, a także dla opiekunów dzieci do lat 12.

Trwa sezon letni, a polkowiczanie pierwszy raz od ponad dwudziestu lat nie mogą korzystać z jednej z najbardziej lubianych, wakacyjnych lokalizacji czyli basenów zewnętrznych Grzybek. Zły stan techniczny obiektu wymusił przyspieszenie gruntownej modernizacji, która rozpocznie się niebawem.

– W związku z tym, że trwają wakacje, proponujemy inną możliwość. Dzięki specjalnej promocji, za półtora godziny zabawy w polkowickim Aquaparku zapłacimy jedynie symboliczną złotówkę. Zachęcam wszystkich mieszkańców do korzystania z tej oferty – mów Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic.

Akcja pn. „Letnie szaleństwa w Aquaparku” cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest skierowana do dzieci powyżej szóstego roku życia, a także dla opiekunów dzieci do lat dwunastu.

Bilety można kupić w kilku punktach. Atrakcyjna akcja promocyjna potrwa do końca wakacji. Przed skorzystaniem z oferty należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej polkowickiego Centrum Kultury.

SIL

Więcej szczegółów w materiale video:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..