Opublikowany: wt, Lip 3rd, 2018

Borgers szuka pracowników

Operator maszyn, operator logistyki, logistyk utrzymania ruchu i elektromechanik – pracowników na te stanowiska poszukuje firma Borgers, która w ubiegłym roku rozpoczęła działalność na terenie Złotoryi. W miejscowym urzędzie pracy zaplanowano na jutro spotkanie dla kandydatów. 

Pracodawca zaprasza na spotkanie wszystkie zainteresowane osoby, nie tylko te zarejestrowane w urzędzie pracy. Chętni powinni zabrać ze sobą dokumenty aplikacyjne takie jak CV i list motywacyjny. Spotkanie odbędzie się 4 lipca w Powiatowym Urzędzie Pracy przy alei Miłej 18. Rozpocznie się ono o godz. 8 i potrwa do godz. 11.

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań na poszczególne stanowiska zamieszczone są poniżej.

Borgers to rodzinne przedsiębiorstwo działające na międzynarodowych rynkach. Głównym obszarem działalności spółki jest przemysł motoryzacyjny, dla którego od ponad 150 lat produkuje oraz rozwija komponenty wygłuszające. W nowo powstałym zakładzie produkcyjnym w Złotoryi (znajdującym się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej) produkowane są elementy kabiny kierownicy (ścianki, podsufitki) do samochodów ciężarowych. Docelowo w zakładzie zatrudnionych ma zostać około 600 osób.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..