Opublikowany: czw, Cze 14th, 2018

Bezpłatne szkolenie z RODO

W najbliższą sobotę w Złotoryi odbędzie się bezpłatne szkolenie z zakresu zmian w zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych po wejściu w życie RODO. Udział mogą w nim wziąć przedstawiciele organizacji pozarządowych. 
Szkolenie rozpocznie się w sobotę o godz. 10 w siedzibie Stowarzyszenia „Nasze Rio” przy ul. Marii Konopnickiej 22 w Złotoryi. Poprowadzi je Paweł Rodak, radca prawny z warszawskiej kancelarii specjalizującej się w pomocy prawnej i wsparciu merytorycznym dla organizacji społecznych oraz beneficjentów programów unijnych.
Organizatorem szkolenia jest stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Przeznaczone jest ono dla organizacji pozarządowych z terenu następujących gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja, oraz miasta Wojcieszów i Złotoryja.

Chętne osoby zainteresowane szkoleniem powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej i wysłać go na adres: lgd.kaczawskie@gmail.com. Można również telefonicznie potwierdzić swój udział, dzwoniąc pod nr tel. 76 872 87 18.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Fot. Pixabay

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..