Zwolnij. Dla Cyprianka! (WIDEO)

Jesteśmy na ostatnich metrach przed metą, nie wypada teraz zwalniać - dopingują legniczanie z Triathlonowej Legnicy, którzy zbierają pieniądze dla półtorarocznego Cyprianka. Chłopiec ma śmiertelną wadę serca. By żyć, musi przejść kosztowną operację w Stanach Zjednoczonych.

Zwykle Triathlonowa Legnica łączy podobne akcje z imprezami sportowymi. Tym razem miłośnicy zdrowego trybu życia zasiądą za biurkami w siedzibie Fundacji Edukacji i Rozwoju, by zachęcać do udziału w zbiórce. Telefony będą gorące, ale to się opłaci – wierzą organizatorzy.

Więcej w materiale WIDEO TV Regionalna.pl:

Dodatkowo, aby dotrzeć do jak największej grupy ludzi Kraina Dobrej Energii zamierza zapłacić symboliczne 5 zł każdemu, kto udostępni posta na portalu Facebook z informacjami o zbiórce. Chęć pomocy jest więc ogromna. Teraz wszystko w rękach ludzi dobrej woli.

Półtoraroczny Cyprianek Malinowski ma śmiertelną wadę serca. Z potrzebnej na operację w Stanach Zjednoczonych kwoty 1,5 mln zł brakuje już niespełna 90 tys. Większość rodzice chłopca z Kwiatkowic zebrali dzięki ogromnemu wsparciu życzliwych osób, m.in. internetowej zbiórce czy charytatywnym akcjom. Liczymy, że i ta zakończy się sukcesem na wagę życia.

Dodaj komentarz

*

code