Opublikowany: śr, Sie 12th, 2020

Zostawiła dziecko w śmiertelnej pułapce

Kompletnym brakiem wyobraźni popisała się lubinianka, która zostawiła w zamkniętym samochodzie swoją dziesięcioletnią córkę. Dziewczynka spędziła w pojeździe stojącym na pełnym słońcu kilkadziesiąt minut. Nie mogła wyjść, wołała pomocy. Niczego nieświadoma matka w tym czasie była na zakupach.

Temperatura na zewnątrz wynosiła ponad 30 stopni. Dziesięcioletnia dziewczynka uwięziona w niebezpiecznie nagrzanym aucie, zaczęła wołać pomocy. Drzwi w pojeździe były zablokowane. Na szczęście pomoc nadeszła w porę.

Policjanci badają okoliczności tej sprawy. Jeżeli okaże się, że matka swoim postępowaniem naraziła dziewczynkę na utratę zdrowia bądź życia, może jej grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje: w upalny dzień temperatura w samochodzie pozostawionym na pełnym słońcu, może wzrosnąć w krótkim czasie do 60 stopni Celsjusza. Przebywanie w takich warunkach może spowodować odwodnienie, udar cieplny, a nawet śmierć.

fot. KPP Lubin

Więcej szczegółów w materiale video:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..