Zobacz przyszłych Miss i Mistera Ziemi Jaworskiej (WIDEO)

Znamy już 12 kandydatek do tytułu Miss Ziemi Jaworskiej, wybieranej podczas Święta Chleba i Piernika. Organizatorzy czekają jeszcze na panów, bo na razie tylko dwóch zgłosiło się do rywalizacji o miano Mistera. 

Udział w lokalnym konkursie piękności często bywa  pierwszym krokiem do kariery. To zazwyczaj regionalne media jako pierwsze lansują przyszłe gwiazdy, zanim trafią one na okładki takich pism, jak „Vogue” czy „Coveteur”. Miejscowi fotografowie ustawiają już zatem obiektywy, a w Jaworskim Ośrodku Kultury odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne.

Kandydatki i kandydaci spotkali się już z wizażystką i specjalistką od choreografii. Opiekę artystyczną nad wydarzeniem sprawuje Iwona Suchodolska. Do niej mogą zgłaszać się jeszcze panowie zainteresowani tytułem najprzystojniejszego mieszkańca ziemi jaworskiej.

Jak zwykle na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody. Jakie – dowiemy się wkrótce, bo lista sponsorów jest jeszcze otwarta. Kolejne spotkanie „przedwyborcze” odbędzie się 20 czerwca. Wtedy listy zostaną zamknięte i rozpoczną się próby na scenie.

A my, obserwując pierwsze spotkanie, jesteśmy już pewni, że tegoroczne Święto Chleba i Piernika, zaplanowane na ostatni weekend sierpnia, będzie miało piękną oprawę.

Materiał wideo:

 

  1. Czy te małe dziewczynki zapewne nie mające nawet 170cm wzrostu startują do miss;D?? Chyba powinny raczej do miss przedszkolaków;D

Dodaj komentarz