Znów groźnie w Miłosnej. Samochód leży w rowie

Już po raz kolejny w ostatnich tygodniach doszło do groźnego zdarzenia na drodze krajowej nr 36 łączącej Lubin z Wrocławiem. W przydrożnym rowie w Miłosnej wylądował samochód osobowy. Do szpitala zostały przetransportowane dwie kobiety. 

Obecnie ruch na DK 36 odbywa się bez utrudnień. Ustalaniem przyczyn i okoliczności zajmują się funkcjonariusze lubińskiej policji. – Na tę chwilę wiemy tylko tyle, że dwie  dziewczyny uczestniczące w tym zdarzeniu trafiły do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Nie mamy jeszcze natomiast żadnych informacji na temat ich personaliów, stanu zdrowia czy też obrażeń, jakich ewentualnie doznały – mówi młodszy aspirant Anna Szajbler z lubińskiej policji.

Według niepotwierdzonych informacji osobom poszkodowanym nic poważnego się nie stało, a do szpitala zostały przewiezione celem wykonania badań diagnostycznych.

Przypomnijmy, że odcinek drogi krajowej nr 36 w okolicach Miłosnej jest szczególnie niebezpieczny dla kierowców. W ostatnich tygodniach i miesiącach kilkukrotnie dochodziło tam do kolizji i wypadków, także tych ze skutkiem śmiertelnym. Więcej na ten temat pisaliśmy m.in. tutaj.

Fot. ilustracyjne

Dodaj komentarz

*

code