ZŁOTORYJA. Przeszkolą młode mamy pod kątem finansów

nasze rio - spotkanie dla mamZłotoryjskie stowarzyszenie „Nasze Rio” rusza z cyklem spotkań dla młodych mam. Jak rozsądnie inwestować w dziecko oraz jaki wybrać program inwestycyjny doradzi mamom ekonomistka Anna Pasek. Spotkanie o nazwie „Podstawy finansowego inwestowania w dziecko” odbędzie się w środę, 10 grudnia. Wstęp bezpłatny.

Stowarzyszenie „Nasze Rio” od niedawna realizuje spotkania, które kieruje do młodych mam. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie stronie ekonomicznej. Zajęcia poprowadzi Anna Pasek, która doświadczenie w dziedzinie finansów zdobyła pracując w największej krakowskiej firmie doradczo-księgowej.

– To będzie trzecie spotkanie i widzę, że pomysł cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mam – mówi Barbara Zwierzyńska-Doskocz, prezes stowarzyszenia „Nasze Rio”. – Sala jest przystosowana do potrzeb najmłodszych, więc mamy przychodzą razem ze swoimi pociechami – dodaje prezes.

Organizator zapewnia, że w szkoleniu mogą wziąć udział także ojcowie. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 grudnia w godzinach od 12.00 do 15.00 w budynku stowarzyszenia „Nasze Rio” przy ul. Kolejowej 4 w Złotoryi.

JW, DRM/MAT. ORGANIZATORA

Dodaj komentarz