Opublikowany: nie, Sie 7th, 2016

ZŁOTORYJA. Niedoszły samobójca uratowany

policja218-latek usiłował popełnić samobójstwo. Zostali o tym poinformowani dzielnicowi, którzy w tym czasie patrolowali Złotoryję.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, dzielnicowi znaleźli nieprzytomnego mężczyznę na brzegu rzeki. Został przewieziony do szpitala.

Wcześniej odwiedzili mieszkanie, w którym miał przebywać mężczyzna , jednak nikogo tam nie zastali. Kolejne informacje zaprowadziły ich w jeszcze inne miejsca. Dopiero po kilku godzinach poszukiwań dzielnicowi znaleźli 18-latka w pobliżu stacji benzynowej w zaroślach nad brzegiem rzeki. Mężczyzna był nieprzytomny.

– Wezwane pogotowie ratunkowe przewiozło 18 – latka do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu pomocy – mówi Iwona Król – Szymajda, rzecznik prasowy KPP Złotoryja.

źródło: zlotoryja.policja.gov.pl

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. hah pisze:

    Jeżeli śmierć była jego wolą, to na 100% niedoszły samobójca nie czuje się uratowany. Po co kłamać w tej kwestii? W imię lewackiej poprawności politycznej? Wobec takich osób trzeba liczyć się ze słowami, bo jeżeli przeczyta on ten artykuł, to pomyśli, że sobie kpicie z niego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..