Pędził ponad setką w terenie zabudowanym. Dodatkowo okazało się, że kierowca, 43-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego, był poszukiwany za unikanie więzienia. Mężczyzna trafił do aresztu.
Złotoryjanin jechał z prędkością 113 km/h w terenie zabudowanym, w gminie Nowogrodziec, w powiecie bolesławieckim.
– Podczas kontroli policjanci ustalili, że 43-latek jest osobą poszukiwaną przez jeden z sądów w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W związku z popełnieniem przestępstw przeciwko mieniu, mężczyzna ma do odbycia karę pięciu miesięcy – mówi Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowy KPP w Bolesławcu.
Złotoryjanin za szybką jazdę stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem. Za wcześniej orzeczony wyrok, trafił do więzienia.
FOT. ARCH.