ZŁOTORYJA. Jest zmiana na stanowisku w RPK

Paweł Macuga-cropOd 30 stycznia w zarządzie Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Złotoryi zasiadać będzie Paweł Macuga. Nowy wiceprezes spółki komunalnej został zaproponowany przez burmistrza. Rada nadzorcza spółki przychyliła się do wniosku włodarza.

– Na początku na pewno będę rozmawiał z prezesem spółki – zdradza swoje plany Paweł Macuga, wiceprezes RPK. – Choć z większością pracowników znamy się, będę chciał oficjalnie się przedstawić – dodaje.

Burmistrz Złotoryi wystąpił do zarządu RPK o odwołanie dotychczasowego wiceprezesa Jarosława Bielakowicza i jednocześnie wysłał wniosek o powołanie na to stanowisko Pawła Macugi.

– Jedną z podstawowych funkcji RPK jest zarządzanie mieniem komunalnym – mówi Robert Pawłowski, burmistrz Złotoryi. – Na tym tle powstawało dotychczas wiele problemów społecznych związanych z funkcjonowaniem wspólnot mieszkaniowych. Przez jakość świadczonych usług w zakresie gospodarki mieszkaniowej postrzegana jest nie tylko sama spółka, ale również jej właściciel – gmina miejska Złotoryja – dodaje burmistrz.

JW, DRM/KWW 2014+

 

Dodaj komentarz