ZŁOTORYJA. Hawajskie rytmy w rynku

hawajogranieW złotoryjskim rynku rządzić dzisiaj będą gorące hawajskie rytmy i tropikalna sceneria. Stowarzyszenie „Nasze Rio” organizuje bowiem „Hawajogranie”, zabawę połączoną ze zbiórką pieniędzy dla Klaudii, która w wyniku wypadku samochodowego jest w śpiączce.

– Na imprezie nie może zabraknąć kwiecistych koszul u panów, a u pań kwiatów wpiętych we włosy – mówi Barbara Zwierzyńska-Doskocz, prezes stowarzyszenia „Nasze Rio”. – Dajmy się ponieść naszej fantazji i hawajskim rytmom i zamieńmy nasze miasteczko w gorące Hawaje! – dodaje.

Podczas zabawy zbierane będą pieniądze na rehabilitację Klaudii Piechury.

21-letnia złotoryjanka trzy lata temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Lekarze stwierdzili u dziewczyny uraz pnia mózgu. Klaudia przez dwa lata była w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym „Światło” w Toruniu. Gdy jej stan zdrowia polepszył się, dziewczyna wróciła do domu. Ciągle jednak potrzebna jest rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna.

– Wszyscy możemy wspólnym wysiłkiem przynieść finansowe wsparcie rodzicom Klaudii i jej samej – mówi Barbara Zwierzyńska-Doskocz.

Hawajogranie” odbędzie się w piątek, 30 stycznia o godzinie 13.00 na złotoryjskim rynku.

JW, DRM/MAT. ORGANIZATORA

Dodaj komentarz