ZŁOTORYJA. Groziła policjantom nożem


policjAPijana kobieta zaatakowała złotoryjskich policjantów nożem. Zatrzymana 31-latka usłyszała zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

– Funkcjonariusze wydziału prewencji komendy powiatowej policji zostali wezwani na ul. Legnicką w Złotoryi. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta wszczęła awanturę i była agresywna w stosunku do pozostałych domowników – mówi Iwona Król-Szymajda, oficer prasowy KPP w Złotoryi.
Kobieta na widok radiowozu podeszła do policyjnego auta, rzucała wyzwiskami na funkcjonariuszy siedzących jeszcze w radiowozie, po czym wróciła do budynku. Gdy tylko policjanci zbliżyli się do drzwi wejściowych, kobieta wyszła na zewnątrz, trzymając w dłoni blisko 30 cm nóż. Zatrzymana wymachując nożem, groziła interweniującym policjantom, że ich pozabija. Po kilku minutach grozy, policjanci obezwładnili kobietę.  
 
Zatrzymana przez policjantów kobieta to 31- letnia mieszkanka Złotoryi. Badanie wykazało u kobiety ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.
ŹRÓDŁO: KPP w Złotoryi

Dodaj komentarz