ZŁOTORYJA. Gold-DogTrekking strzałem w dziesiątkę

gold10

W sumie ponad setka uczestników stanęła na starcie zawodów VI Gold-DogTrekking. Organizatorzy zachęceni popularnością imprezy planują, po raz pierwszy, przygotować edycję zimową.

Gold-DogTrekking, to impreza dla psów i ich właścicieli. Chodzi o wspólną zabawę, połączoną z podziwianiem widoków. Podczas szóstej edycji marszu na orientację tandemy pokonywały jedną z dwóch tras w okolicach Zamku Czocha.

– Miejsca startu i mety zlokalizowane były w zamkowej fosie – mówi Mariusz Wota, organizator. – Zawodnicy mieli do przejścia trasę liczącą 14 km lub 26 km- dodaje.gold8

Uczestnicy dopisali. Na linii startu stanęły 54 psy i 57 opiekunów Zadaniem tandemów było dojście do poszczególnych punktów kontrolnych, w jak najkrótszym czasie. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Wśród pozostałych uczestników rozlosowano upominki.

– Zawodnicy sami zaproponowali, aby zorganizować wersję zimową zawodów, czyli „Winter-DogTrekking” – mówi Mariusz Wota. – Uważam, że pomysł jest ciekawy. Zastanowię się nad nim – dodaje organizator.

W zawodach nie ma żadnych ograniczeń. Na linii startu może stanąć każdy czworonóg.

Zainteresowani mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej: www.gold-dogtrekking.pl

FOT. ORGANIZATORA

Dodaj komentarz