Opublikowany: pon, Sie 1st, 2016

ZŁOTORYJA. Dofinansowania dla klubów sportowych

112Kluby sportowe pracujące z młodzieżą, mogą jeszcze w tym roku otrzymać do 15 000 zł dofinansowania do działalności, wystarczy wypełnić poprawnie wniosek.

W pierwszym naborze wpłynęło 3 644 wniosków. O dofinansowanie ubiegały się 2693 kluby jednosekcyjne oraz 951 klubów wielosekcyjnych. Ogółem, wnioski złożyło 26% z zarejestrowanych klubów sportowych, w tym złotoryjski “Górnik”.

Dofinansowanie można otrzymać w ramach programu Ministra Sportu i Turystyki “Klub”. Celem projektu jest wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. Jest to wsparcie finansowe dla małych i średnich klubów sportowych. Pieniądze można przeznaczać na sprzęt, pracę trenera oraz organizację obozu sportowego.

Wniosek wraz z załącznikami musi być sporządzony na formularzach zamieszczonych w systemie elektronicznym AMODIT MSiT. Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną. Jednocześnie po wypełnieniu elektronicznego formularza wniosku wraz z załącznikami należy go wydrukować, podpisać i wysłać pocztą na adres Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wnioski w drugim naborze można składać od 30 lipca do 31 sierpnia 2016 roku.

ŹRÓDŁO: zlotoryjanie.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..