ZŁOTORYJA. Burmistrz doniósł na stowarzyszenie do prokuratury

0___0864-1024x680Burmistrz Złotoryi – Robert Pawłowski złożył zawiadomienie w prokuraturze o popełnieniu przestępstwa przez Stowarzyszenie Złota Cooltura. Dotyczy ono  narażenia życia i zdrowia uczestników festynu zorganizowanego przez stowarzyszenie. Prezes Złotej Cooltury – Daniel Leks, uznaje zarzuty za bezpodstawne.

2 maja nad złotoryjskim zalewem odbył się festyn Moto Szoł, który do końca kwietnia był promowany przez ratusz jako oficjalna część majówki w Złotoryi. Kilka dni przed imprezą do burmistrza miasta dotarło pismo z policji mówiące o tym,że organizator festynu nie wywiązał się ze wszystkich formalności dotyczących m.in. zasad bezpieczeństwa, planowanej liczby uczestników czy przewidywanych zagrożeń. W rezultacie Urząd Miasta w Złotoryi wycofał wcześniej przyznaną dotację i poprosił o zwrot pieniędzy, czego Daniel Leks nie wykonał.

Obecnie sprawa jest w prokuraturze. Termin rozprawy nie został jeszcze wyznaczony. 

  1. Stek idiotyzmów a hitem jest stwierdzenia ze nie jest znany termin rozprawy. Nie wiedziałam ze prokuratura wyznacza terminy rozpraw. Może najpierw powinien do sądu. jakis akt oskarżenia wplynąć?Propounuję dzieci z regionfanu odesłać do szkół albo się zwinąć.

Dodaj komentarz