Opublikowany: pon, Maj 25th, 2020

Żłobek, szkoły i przedszkola w Gminie Męcinka bezpieczne (FOTO, WIDEO)

Najmłodsi uczniowie wracają do szkół. Gminy przygotowały placówki edukacyjno-wychowawcze zgodnie z rozporządzeniami i zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. Jednak w pierwszym dniu nauki niewielu rodziców decyduje się wyprawić swoje pociechy z domów. W żłobku w Męcince z opieki skorzystało w poniedziałek 4 na 10 milusińskich.

– Szkoły, przedszkola i żłobek w Gminie Męcinka są dobrze przygotowane i bezpieczne – zapewnia zastępca wójta, Arleta Gregulska. Nie tylko dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń czy wyposażenie placówek w środki ochrony osobistej dowodzą o bezpieczeństwie przygotowanych obiektów opiekuńczo – wychowawczych. Na Covid-19 przebadani zostali również nauczyciele i pracownicy, którzy będą mieli bezpośredni kontakt z dziećmi. Za testy zapłaciła gmina, wszystkie wyniki były ujemne.

fot. dzięki uprzejmości pracowników żłobka:

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..