Zebrali ponad 156 kg słodyczy (FOTO)

Batony, wafle, ciastka, czekolady, chrupki, cukierki i wiele innych – łącznie ponad 156 kg słodyczy udało się zebrać wolontariuszom z fundacji Animus. Teraz łakocie trafią do paczek i zostaną rozdane najbardziej potrzebującym dzieciom z okazji ich święta.

Chociaż Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzimy dopiero za ponad dwa tygodnie to już teraz fundacja Animus pomyślała o najmłodszych. Dzięki zaangażowaniu grupy 16 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 3 przez dwa dni zebrano 156,19 kg słodyczy. Wśród nich znalazły się m.in.: batony, wafle, ciastka, czekolady, chrupki, cukierki i wiele, wiele innych. Akcja odbywała się na terenie dwóch złotoryjskich marketów: Stokrotka i Netto.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy w tych dniach wrzucili do „zbiórkowych” wózków swoją słodką cegiełkę. Była to oznaka wielkiej życzliwości i dobrego serca. Cieszymy się, że tych osób było aż tak wiele. Mamy nadzieję, że nasze kolejne akcje zostaną przez ludzi tak ciepło odebrane jak ta – mówi Łucja Marchaj-Miller, prezes zarządu fundacji Animus.

.

Fot. Archiwum Fundacji Animus

Dodaj komentarz

*

code