Zawodniczki Metraco Zagłębia z nowymi kontraktami

Zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin podpisały nowe kontrakty.

Bramkarka Monika Wąż związała się z naszym klubem na kolejny rok. W Zagłębiu pozostały także rozgrywające: Malwina Hartman podpisała umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok, Małgorzata Mączka przedłużyła kontrakt o kolejne dwa lata – Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu o kolejne dwa lata. Uważam, że warunki stworzone przez klub dla zawodniczek są bardzo dobre, umożliwiają nam rozwój i samorealizację. Dam z siebie wszystko, aby przyczynić się do sukcesów drużyny – mówi Małgorzata Mączka.

O dwa kolejne lata kontrakty przedłużyła także serbska obrotowa Jovana Milojević i Adrianna Górna – Uważam mój pobyt w Lubinie za bardzo udany. Chcę nadal rozwijać tutaj swoje umiejętności i zdobywać niezbędne doświadczenie, do tego, aby stać są jeszcze lepszą zawodniczką – mówi reprezentacyjna skrzydłowa.

Z Metraco Zagłębie Lubin związały się także dwie reprezentantki Polski. Joanna Drabik, która występowała ostatnio na Węgrzech oraz Patrycja Świerżewska, grająca w lidze norweskiej.

Dodaj komentarz