Opublikowany: czw, Kwi 4th, 2019

Zaskoczyli dilerkę w jej mieszkaniu

Nawet 12 lat za kratami może spędzić 24-latka, która od dłuższego czasu miała handlować narkotykami. W jej mieszkaniu policjanci znaleźli kilkadziesiąt zawiniątek z marihuaną, metamfetaminą, amfetaminą i kilkoma tabletkami ecstasy.

Do zatrzymania doszło dzięki pracy operacyjnej legnickich kryminalnych. Podejrzewali oni, że 24-latka może ukrywać w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Postanowili więc odwiedzić kobietę i przeszukać pokoje, z których korzysta. W jednym z nich natknęli się na kilkadziesiąt zawiniątek z narkotykami. Była to “trawka”, metamfetamina i amfetamina oraz kilka tabletek ecstasy.

– Łącznie zabezpieczono blisko 300 porcji handlowych narkotyków. Zatrzymana kobieta trafiła prosto do policyjnego aresztu. Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że zatrzymana od dłuższego czasu trudniła się handlem narkotykami. 24-letnia mieszkanka Legnicy usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Prokuratura zastosowała wobec kobiety dozór policyjny. Legniczanka niebawem stanie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..