Zaplanuj ferie z „Projektem zima”!

Planujecie już ferie zimowe? To świetnie, bo mamy dla Was ciekawą ofertę! Oto Dolny Śląsk, kolejny już raz, stanie się miejscem w którym (nawet zimą!) będzie naprawdę gorąco. Przez kolejnych pięć weekendów podczas których trwać będą szkolne ferie, zaprosimy wszystkich do pełnych aktywności i atrakcji miejscowości w regionie. Poznajcie je i zaplanujcie swój pobyt już dziś!

Zieleniec, Stronie Śląskie, Karpacz, Świeradów-Zdrój i Szklarska Poręba – w tych miejscowościach stanie kolorowe i wypełnione atrakcjami miasteczko TVNu i jego partnerów. Znajdzie się w nim oczywiście (powiększone i jeszcze bardziej atrakcyjne) miasteczko Dolnego Śląska. W trzech namiotach (w tym jeden w kształcie naszej Śnieżki!) zaprezentujemy najciekawsze miejsca w województwie, rozdamy bilety na ich zwiedzanie, zaprosimy na warsztaty i przeprowadzimy konkursy z nagrodami. Każdy wyjdzie od nas z pamiątkowym zdjęciem oraz głową pełną pomysłów na to, co jeszcze można zobaczyć na Dolnym Śląsku.

Znajdziecie nas:
25-26.01 – Zieleniec, Winterpol
1-2.02 – Stronie Śląskie, Czarna Góra Resort
8-9.02 – Karpacz, Winterpol, Biały Jar
15-16.02 – Świeradów Zdrój, Ski&Sun
22-23.02 – Szklarska Poręba, Ski Arena Szrenica

Będziemy wszędzie tam, gdzie snowboardziści, narciarze i łaknący zimowych szaleństw turyści. Staniemy przy stokach i zimowych atrakcjach największych dolnośląskich kurortów. Będziemy zapraszać, zachęcać i opowiadać, że jak region, to tylko Dolny Śląsk. Projekt Zima 2020 to idealna propozycja na urozmaicenie tegorocznych ferii.

Relacje z „Projektu Zima” przekażą widzom m.in. Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, oraz reporterzy „Dzień Dobry TVN”. Na miejscu będzie można spotkać także wiele gwiazd.

Planując zimowy wypoczynek pamiętajcie o Projekcie Zima i bądźcie tam, gdzie dzieje się najlepsze!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..