Opublikowany: czw, Lut 27th, 2020

Zagrają z ostatnią drużyną ligi

KPR Ruch Chorzów będzie przeciwnikiem szczypiornistek Metraco Zagłębia Lubin w meczu 19. serii PGNiG Superligi Kobiet.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej mają znakomitą serię dziesięciu zwycięstw z rzędu i do prowadzącej Perły Lublin tracą tylko cztery punkty. Aby myśleć o przegonieniu swojego największego rywala Miedziowe na potknięcie nie mogą sobie pozwolić.

Do spotkania z Ruchem Metraco Zagłębie przystępować będzie jako zdecydowany faworyt. Lubinianki zajmują drugie, rywalki ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Obie drużyny dzieli przepaść i aż 37 punktów różnicy.

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin, po dwóch domowych zwycięstwach, rozegrają mecz na terenie rywala. Podopieczne Bożeny Karkut czeka konfrontacja z ostatnią drużyną rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Lubinianki zagrają z Chorzowie z tamtejszym Ruchem.

– Ruch Chorzów to mieszanka młodości i doświadczenia. Na własnym parkiecie na pewno są groźne. My musimy zagrać swoje i wyjść na parkiet maksymalnie skoncentrowane – mówi Victoria Belmas, rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Mecz w Chorzowie odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..