Zagłębie zagra z Górnikiem

Przed nami dziewiąta seria PGNiG Superligi Mężczyzn. W Lubinie dojdzie do starcia Zagłębia z Górnikiem Zabrze. Niedzielny mecz w hali RCS rozpocznie się o godzinie 12:15.

Podopieczni Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa w niedzielnym spotkaniu zagrają o podwójne przełamanie. Raz, że Górnik Zabrze lubinianom ewidentnie nie leży, dwa Zagłębie ostatnio wygrało na inaugurację w domowym meczu z Energą MKS Kalisz.

Ostatnie sześć potyczek na linii Lubin-Zabrze kończyło się wygranymi Górnika, połowa z nich dość wyraźnymi. Ostatni raz Miedziowi pokonali przeciwników z Zabrza na początku marca 2018 roku.

Lubinianie w obecnym sezonie pokonali Energę MKS Kalisz. W kolejnych meczach prezentowali się dobrze i punktowali, jednak trzy razy z rzędu przegrali po rzutach karnych kolejno z: Piotrkowianinem, Chrobrym Głogów i Stalą Mielec.

Ostatnie dwie potyczki z kandydatami do mistrzostwa Polski z Łomżą Vive Kielce i Orlen Wisłą Płock były przegrane, jednak Miedziowi postawili się dużo wyżej notowanym rywalom.

Transmisja: https://emocje.tv/live/520/zaglebie-lubin-gornik-zabrze

Dodaj komentarz

*

code