Zaginął w grudniu. Rodzina i policja proszą o pomoc

Jeśli widziałeś tego mężczyznę, możesz pomóc w jego poszukiwaniach! 38-letni Krystian Dudzik z Prochowic wyszedł z domu 9 grudnia ub.r. i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną. Na informacje w sprawie miejsca jego pobytu czekają policjanci z zespołu ds. poszukiwań legnickiej policji.

– Krystian Dudzik ma ok. 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie włosy koloru ciemny blond, owalną chudą twarz, niebieskie oczy i krzywy nos. Posiada znaki szczególne – blizna po oparzeniu na prawym przedramieniu, a także blizny na lewym przedramieniu, policzku i podbródku, tatuaże na całym ciele, a w okolicach oczu – tzw. mgiełki oraz kropkę przy lewym uchu – wylicza mł. asp. Jagoda Ekiert.

Prochowiczanin zaginął 9 grudnia 2016 r. Wyszedł wtedy z mieszkania i do dziś nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu może każdy, kto widział zaginionego albo słyszał o tym, gdzie przebywa.

Na informacje o Krystianie Dudziku legniccy policjanci z zespołu ds. poszukiwań czekają przy ul. Asnyka 3-5 (tel. 874 15 41 lub 997). Kontakt można z nimi również nawiązać w tej sprawie drogą elektroniczną: oficer.prasowy@legnica.wr.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

*

code