Zaginął 3,5-letni chłopiec. Policja prosi o pomoc

Policjanci z kilku powiatów prowadzą poszukiwania 3,5-rocznego dziecka. Zaginiony to Kacper Błażejowski, mieszkaniec Nowogrodźca w powiecie bolesławieckim. Jeżeli ktoś widział chłopca proszony jest o informacje na numer telefonu 75 6496 200 lub 201 lub kontakt z najbliższą jednostką policji. 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu dziecka wczoraj przed godz. 19. Od tej pory rozpoczęto zakrojoną na szeroką skalę akcję poszukiwawczą, w którą zaangażowało się m.in. 11 zastępów straży pożarnej oraz policjanci z kilku powiatów. Działania prowadzone były m.in. w rejonie rzeki Kwisy. Zadysponowano też helikopter z kamerą termowizyjną.

Chłopiec był ubrany w czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w poziome pasy biało-czerwone z nadrukiem głowy Myszki Miki oraz szare sportowe buty.

– Osoby znające miejsce pobytu dziecka lub posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu na numer telefonu 75 6496  200 lub 201 – apeluje aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowy KPP w Boleslawcu.

Dodaj komentarz