Zaczęło się od maseczki… (WIDEO)

To miała być zwyczajna interwencja. Mężczyzna bez maseczki ochronnej spacerował ul. Kolejową w Jaworze. Przejeżdżający patrol policji zareagował i postanowił upomnieć za wykroczenie jaworzanina. Interwencja zakończyła się aresztem, bo jak się okazało brak maseczki to tylko początek problemów.

W trakcie interwencji okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego jest osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna szybko został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. W trakcie przeszukania jednego z pomieszczeń gospodarczych należących do zatrzymanego kryminalni znaleźli jednostkę broni palnej z magazynkiem oraz pudełko, a w nim pięć sztuk amunicji.
– Znalezione przedmioty funkcjonariusze przejęli do depozytu. Od wyników przeprowadzonej ekspertyzy zabezpieczonej broni zależeć będzie, czy mężczyzna, oprócz zarzutu za posiadanie środków odurzających, odpowie również za nielegalne posiadanie broni i amunicji – mówi Ewa Kluczyńska, oficer prasowy Jaworskiej KPP.
Materiał wideo TV Regionalna.pl:

fot. KPP Jawor

Dodaj komentarz

*

code