Opublikowany: pt, Cze 5th, 2020

Zablokowana DK3. Kolizja trzech pojazdów (FOTO, WIDEO)

Trzy auta brały udział w kolizji pod Bolkowem na krajowej „trójce”. Trasa Bolków – Jelenia Góra było przez kilka godzin zablokowana. W wielokilometrowych korkach utknęły rejsowe autobusy i auta ciężarowe. Właściciele aut osobowych decydowali się na objazd przez Marciszów.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 15. Spore natężenie ruchu, padał deszcz i przede wszystkim było ślisko. Kierująca fordem na łuku drogi wpadła w poślizg i uderzyła czołowo w nadjeżdżającego volkswagena. Pośrednio udział w kolizji brał bus, który nadjechał z kierunku J. Góry. W celu uniknięcia zderzenia zjechał na pobocze. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna chciał zasłonić się przed uderzeniem poduszki powietrznej i doszło do złamania ręki. Z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawa nie zakończyła się mandatowo. Sprawca kolizji odpowie przed sądem za spowodowanie zagrożenia na drodze. Przez kilka godzin droga była zablokowana. Było to kolejne zdarzenie na tym odcinku. Wcześniej, również w okolicy 330 km DK3 kierujący pojazdem marki Mercury wypadł z zakrętu.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..