Opublikowany: pt, Maj 22nd, 2020

Wyprzedzał na trzeciego, wylądował w rowie

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś rano na drodze wojewódzkiej pomiędzy Legnicą a Złotoryją. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że próba wyprzedzania przez 59-letniego kierowcę SABA-a 9-5 zakończyła się w przydrożnym rowie. Ruch przez kilka godzin był całkowicie zablokowany. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 364 w pobliżu Wysocka. – Jadąc ze Złotoryi, kierowca SAB-a 9-5  w złym momencie rozpoczął manewr wyprzedzania. Widząc jadący z naprzeciwka pojazd i chcąc uniknąć zderzenia z nim, gwałtownie skręcił i wylądował w przydrożnym rowie – relacjonuje komisarz Maciej Słonina z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Mężczyzna został zakleszczony w swoim pojeździe i konieczna okazała się pomoc służb ratunkowych. Według niepotwierdzonych informacji 59-latkowi nic poważnego się nie stało. Został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy celem badań diagnostycznych.

Odcinek drogi, gdzie doszło do zdarzenia, przez kilka godzin był zablokowany.

 

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..