Dwa wypadki. Siedem osób rannych

W Ścinawie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, a koło Tarnówka, gmina Polkowice, dachowało auto. Do obu zdarzeń doszło dziś w godzinach popołudniowych. 

Sześć osób zostało przewiezionych do szpitala w wyniku czołowego zderzenia samochodów za mostem w Ścinawie. Aby uwolnić kierowcę opla astry strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. W akcji uczestniczyły zastępy z JRG Lubin, JRG Wołów, OSP Ścinawa, Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Ruch odbywa się wahadłowo.

W okolicy Tarnówka samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiła jedna osoba. Na miejscu były zastępy JRG Polkowice i OSP Tarnówek, Zespół Ratownictwa Medycznego Polkowice i Policja.

Fot. Ilustracyjne

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Bmw pisze:

    Wypadek przed sccinawa t o mocne uderzenie kierowaczarnego audi wyprzedzL mnie przed iwnem jechal szybko nie patrzac jaka kiepska jsst przyczepnosc ,droga byla sliska a on mimo tego zapierdzielał .,szkoda ludzi z astry to starsi ludzie i wg. Dla nich jest to ciezkie przezycie ..zycze powrotu do zdrowia a ty gnoju z czarnej besti zacznij mysles !!!

  2. VV pisze:

    Tak , a po wypadku nie bardzo był zainteresowany pasażerami astry , tak samo jak jego pasażerka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..