Opublikowany: pon, Lip 16th, 2018

Wypadek na krajowej “trójce”. Jedna osoba w szpitalu (FOTO)

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło w Kaczorowie w powiecie jaworskim. W zdarzeniu uczestniczyło łącznie dziewięć osób, w tym pięcioro dzieci. Pojazd dachował, a jedna z pasażerek trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce w godzinach wieczornych na 448. kilometrze drogi krajowej nr 3, w kierunku Jeleniej Góry. – Kierowca samochodu osobowego kia carens, 37-letni obywatel Czech, prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności podczas zmiany pasa ruchu z prawego na lewy, w wyniku czego zderzył się z prawidłowo jadącą skodą fabią – relacjonuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Kią podróżowało siedem osób, w tym pięcioro dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie poważnego nie stało. Natomiast skodę prowadził 64-letni jeleniogórzanin, a na fotelu obok siedziała o rok starsza od niego pasażerka, również mieszkanka Jeleniej Góry. Kobieta uskarżała się na bóle głowy oraz prawej ręki. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego została ona przewieziona karetką do szpitala w Jeleniej Górze.

Na miejscu działały również zastępy straży pożarnej z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Jaworze i Jeleniej Górze oraz ochotnicy z Kaczorowa. Na czas działań służb ratunkowych droga była zablokowana.

.

Fot. 24jgora.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..