Opublikowany: sob, Lut 16th, 2019

Wypadek na krajowej “trójce”. Droga zablokowana

Na drodze krajowej nr 3 w Polkowicach doszło przed chwilą do wypadku  z udziałem trzech samochodów osobowych. Kierowcy jadący w Kierunku Zielonej Góry muszą korzystać z objazdów.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 13.30 przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z ul. Kominka w Polkowicach. Na miejscu działają służby ratunkowe, a droga trasa w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

– Na tę chwilę nie mamy jeszcze informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych.  Został wyznaczony objazd przez Polkowice do ul. Przemysłowej – informuje starszy sierżant Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach

Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwają utrudnienia.

AKTUALIZACJA:

W zdarzeniu ucierpiała 22-letnia kobieta, która z urazem nogi została przewieziona do polkowickiej przychodni zdrowia. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

– Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierujący bmw, skręcając z DK 3 w ul. Kominka, nie ustąpił pierwszeństwa fordowi. W wyniku zderzenia ford następnie uderzył w volkwagena passata, którego kierowca zatrzymał sie przed znakiem STOP przed skrzyżowaniem. Do pobliskiej przychodni trafiła pasażerka bmw. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń – mówi rzecznik polkowickiej policji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..