Opublikowany: śr, Gru 5th, 2018

Wypadek na drodze krajowej. Jedna osoba poszkodowana

Do wypadku samochodowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych doszło na drodze krajowej nr 94. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Na czas działania służb ratunkowych droga jest zablokowana. 

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Patryka Nowaka, dyżurnego Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu. Doszło do niego na 39. kilometrze drogi krajowej nr 94, pomiędzy Legnicą a Golanką Górną (gmina Kunice).

Wiadomo, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona przez pogotowie ratunkowe do legnickiego szpitala. Drogowcy szacują, że utrudnienia na drodze mogą potrwać jeszcze przez najbliższe trzy godziny. Przed kilkoma minutami został wprowadzony ruch wahadłowy. Na miejscu działają służby, które m.in. muszą uprzątnąć z jezdni substancje ropopochodnych, które wyciekły z pojazdów.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..