Opublikowany: pt, Lip 3rd, 2020

Wypadek na chodniku. Mężczyzna wpadł do dziury

Do niecodziennego zdarzenia doszło  wczoraj na jednej z głogowskich ulic. Mężczyzna, który szedł chodnikiem i nagle wpadł do dziury, która powstała z powodu awarii wodociągowej.

Ta sytuacja pokazuje, że o wypadek nietrudno nawet na prostym chodniku. Przekonał się o tym nastolatek, który idąc   ulicą Wita Stwosza wpadł naglę w dziurę.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono wstępne zgłoszenie. Zapadł się chodnik o powierzchni około 2 m2. Osoba, która potencjalnie miała znajdować się w środku, została wyciągnięta przez przechodniów. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia za pomocą taśmy ostrzegawczej, udzielenie osobie poszkodowanej kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazanie jej zespołowi ratownictwa medycznego – relacjonuje Tomasz Michalski, rzecznik prasowy głogowskich strażaków.

Szybko okazało się, że w miejscu wypadku doszło do awarii wodociągowej. Dziś trwają tam prace naprawcze.

– Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna podczas przechodzenia na tym odcinku chodnika po prostu wpadł do tej dziury. To prawdopodobnie ze względy na usterkę, która była na rurze wodnej – dodaje Michalski.

Poszkodowanemu nastolatkowi pomocy udzielono na miejscu. Na szczęście, poza zadrapaniami, nic groźnego mu się nie stało.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..