Opublikowany: nie, Lut 16th, 2020

Wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Osiem osób rannych (FOTO, WIDEO)

Osiem osób poszkodowanych, w tym dwoje dzieci – to rezultat kolizji, która miała miejsce na skrzyżowaniu w Chroślicach (gmina Męcinka). Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 17 na trasie Jawor – Złotoryja. Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu.

Kierowca mazdy wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu, wskutek czego doszło do zderzenia ze skodą. W autach podróżowało w sumie osiem osób, w tym dwoje dzieci. Do czasu przyjazdu Zespołów Ratownictwa Medycznego pomocy udzielili poszkodowanym strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze oraz ochotnicy z Małuszowa i Męcinki.

Na miejsce zdarzenia po kilkunastu minutach dojechały cztery karetki pogotowia. Dwie zabrały najciężej poszkodowanych do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Strażacy natomiast zabezpieczyli pojazdy i usunęli z drogi rozlane płyny eksploatacyjne.

Droga była przez godzinę całkowicie zablokowana. Policja najpierw udostępniała przejazd stojącym w korku rejsowym przewoźnikom, a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa badanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..