Wymusił pierwszeństwo – czterech poszkodowanych (FOTO, WIDEO)

W południe na trasie Jawor – Snowidza doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem czterech osób. Trzech podróżnych przewieziono do szpitala specjalistycznego w Legnicy. Droga w kierunku Wądroża Wielkiego (A4) była przez kilkadziesiąt minut zamknięta dla ruchu pojazdów.

Przyczyną kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Jadący volkswagenem młody kierowca nie zachował ostrożności przy skręcie w lewo zajeżdżając drogę kierującemu toyotą. Zdarzenie miało miejsce przy zjeździe z wiaduktu nad trasą ekspresową S3. Volkswagen niebezpiecznie zawiesił się nad skarpą.

W pojeździe uwięziona była jedna osoba. Przypadkowi podróżni trzymali auto, żeby nie zsunęło się do rowu. Strażacy, którzy przybyli na miejsce najpierw przy pomocy wyciągarki przesunęli pojazd na jezdnię. Do poszkodowanych przyjechały trzy karetki pogotowia ratunkowego, które przetransportowały ich do szpitala. Sprawca zdarzenia był trzeźwy. W zależności od stanu zdrowia poszkodowanych z zostanie zakwalifikowane jako kolizja bądź wypadek.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna:

Dodaj komentarz

*

code