Wyjazdowy mecz w Jarosławiu

W 20. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet piłkarki ręczne Zagłębia Lubin zmierzą się w Jarosławiu z drużyną Eurobud JKS. Mecz odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00.

Lubinianki w tym spotkaniu wystąpią w roli faworyta i będą chciały dołączyć do swojej kolekcji kolejne trzy punkty. Obecnie podopieczne Bożeny Karkut i Renat Jakubowskiej mają na swoim koncie 52 „oczka” i pewnie przewodzą ligowej stawce. Nad drugim w tabeli KPR-em Kobierzyce Zagłębia ma dziewięć punktów przewagi, a nad trzecią Perłą Lublin trzynaście.

Miedziowe mają znakomitą passę trzynasty wygranych z rzędu, w tym jedenastu w PGNiG Superlidze Kobiet oraz dwóch w PGNiG Pucharze Polski. W obecnym roku lubinianki wygrały wszystko, co było do wygrania i chcą nadal podążać zwycięską ścieżką.

Tymczasem Eurobud JKS Jarosław plasuje się na szóstym miejscu w tabeli i ma na swoim koncie 17 punktów. Z ostatnich czterech wygranych aż trzy najbliższe rywalki odniosły nad okupującym ostatnie miejsce Ruchem Chorzów, a ogólnie JKS w obecnym sezonie schodził z parkietu w glorii triumfu pięciokrotnie. Do wspomnianych wygranych z Ruchem Eurobud dorzucił jeszcze po jednym zwycięstwie nad ekipami z Koszalina i Elbląga.

Spotkanie 20. serii PGNiG Superligi Kobiet, w którym Zagłębie Lubin zagra na wyjeździe z Eurobud JKS Jarosław odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00. Transmisja na zobacz.tv.

Dodaj komentarz

*

code