Wybierz przyjazną skarbówkę

Po raz 16. startuje ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, organizowany przez Krajową Administrację Skarbową i Business Center Club. Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze urzędy skarbowe.

Konkurs ma służyć promowaniu wysokich standardy obsługi klienta oraz tworzeniu dobrych relacji między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami. Założeniem akcji jest również lepsze wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie biznesmenów do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków.

Przedsiębiorcy wypełniają ankiety dostępne na stronie internetowej, w których wybierają najlepiej ich zdaniem funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce. Oceniają jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Urzędy, które zdobędą największą ilość punktów, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Prawo używania tytułu przysługuje przez rok, do rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu. Warto podkreślić, że w zeszłym roku wśród 70 wyróżnionych placówek w całym kraju znalazły się zaledwie trzy z Dolnego Śląska: z Legnicy, Jawora i Świdnicy.

Ankiety można przesyłać do 25 maja, a najbardziej przyjazne urzędy skarbowe roku 2018 poznamy w czerwcu.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..