Opublikowany: nie, Paź 15th, 2017

Wspaniała atmosfera w hali RCS-u!

To było znakomite sportowe widowisko. Na parkiecie trwała zacięta walka, a na trybunach panowała niesamowita atmosfera, która stworzyli kibice Zagłębia i Debreczyna. Mecz przyjaźni polsko-węgierskiej zakończył się dwubramkową wygraną miedziowych 25:23.

Na trybunach hali Regionalnego Centrum Sportowego zasiadło blisko trzy tysiące kibiców, w tym 100-osobowa grupa fanów z Węgier. Już przed spotkaniem rozpoczęły się głośne śpiewy, najpierw kibiców z Węgier, później z Lubina. Głośny doping towarzyszył oby drużynom przez całe spotkanie – Polak, Węgier dwa bratanki – dało się słyszeć z trybun hali Regionalnego Centrum Sportowego. Kibice Debreczyna śpiewali „Polska, Polska!”, lubinianie odwdzięczali się gromkim „Hungaria!”

– To było naprawdę niesamowite przeżycie. Oby takich meczów, z tak wspaniałym dopingiem było jak najwięcej, bo wtedy super się gra. To dodaje nam skrzydeł – mówiła po meczu Bożena Karkut, szkoleniowiec Metraco Zagłębia Lubin.

– Atmosfera była wspaniała. Zupełnie inaczej się gra, kiedy ma się taki doping i takie wsparcie kibiców. Ciszymy się z wygranej z silnym węgierskim zespołem, swoją cegiełkę do tego zwycięstwa dołożyli też oczywiście kibice – powiedziała rozgrywająca miedziowych, Alina Wojtas.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..