Wrocław za silny

cccml

POLKOWICE. Bardzo trudne spotkanie rozegrały młodziczki CCC Polkowice. Pomarańczowe przegrały we Wrocławiu ze Ślęza 38:99

Niespodzianki nie było cały dzisiejszy mecz odbył się pod dyktando wrocławianek. Świetnie grające w obronie i ataku powiększały zdobycz punktową broniąc własnej obręczy kosza. Wiedzieliśmy, że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Jak powiedział nam trener Zdzisław Wanecki w porównaniu z pierwszym spotkaniem polkowiczanki zrobiły znaczący postęp w swojej grze. Poprawiliśmy grę w ataku. Z całą pewnością popełnialiśmy błędy, które wykorzystywał przeciwnik. Cały czas pracujemy i wyciągamy wnioski z każdego meczu. Trener podkreślił, że może przegrać spotkanie, ale chce widzieć walkę swoich zawodniczek na parkiecie o każdy punkt. Najlepsza w wykonaniu pomarańczowych okazała się 2 kwarta, w której zdobyły 16 oczek. Ostatecznie wrocławianki pokonały nasze koszykarki na własnym parkiecie 99:38.

MOS Ślęza Elektrotim Wrocław – MKS I Polkowice 99:38 (35:8, 24:16, 26:10, 14:4)

Punkty dla MKS I: Katarzyna Rybak 22, Klaudia Kłosińska 4, Martyna Prus 4, Tatiana Żarnowska 3, Martyna Potocka 2, Adrianna Rzepecka 2, Atena Czerniawska 1, Martyna Pociecha, Hanna Chorążykiewicz, Alicja Bąk, Kamila Guz, Karolina Łaśkiewicz po 0.

Dodaj komentarz