Opublikowany: pon, Sty 13th, 2020

WOŚP: Legnica pobiła rekord, a liczenie wciąż trwa

184,121,85 zł – dokładnie tyle miejski sztab WOŚP w Legnicy zebrał w ubiegłym roku. Wiadomo już, że tym razem nadkaczawskie miasto pobije rekord, bo nad ranem pieniędzy przeliczanych po wyjęciu z puszek czy po licytacjach było aż 243 tys. 567 zł. A to jeszcze nie koniec liczenia!

Miejski sztab 28. Finału WOŚP w Legnicy podaje, że nad ranem kwota uzbierana przez blisko 200 wolontariuszy to 243 tys. 567 zł. Oznacza to, że miasto pobiło rekordowy rok, a każda kolejna złotówka, która zostanie wliczona do puli wyłącznie pomoże śrubować ten wynik.

Już teraz legniccy wolontariusze i współorganizatorzy finału dziękują wszystkim zaangażowanym. Legniczanie, jesteście niesamowici! Zarówno ci z was, którzy tak chętnie dawali datki na tę najpiękniejszą na świecie orkiestrę, jak i ci, którzy ubarwiali 28. Finał WOŚP swoimi umiejętnościami, talentami, pokazami – radują się przedstawiciele Legnickiego Centrum Kultury. I zaznaczają, że to wciąż nie koniec atrakcji towarzyszących kweście. Wciąż można licytować na Allegro, gdzie czekają przedmioty i usługi, które nie zdążyły trafić pod młotek wczoraj. Przekierowanie na aukcje można znaleźć na stronie lck.art.pl.

źródło: UM, LCK

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..