Opublikowany: śr, Sty 30th, 2019

Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku (FOTO)

W ciągu jednej nocy włamał się do kilku sklepów na terenie Bolkowa. Policjanci miejscowego komisariatu przerwali ten przestępczy proceder. 23-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku w sklepie obuwniczym. Złodziej trafił już do policyjnego aresztu. Grozi mu nawet dziesięć lat więzienia.

Bolkowscy funkcjonariusze, w trakcie kontroli placówek handlowych zauważyli uszkodzenia wskazujące na próby włamania do kilku sklepów. – Policjanci, prowadząc wnikliwe sprawdzenia trafili do sklepu obuwniczego, w którym zostały wyważone drzwi. Po wejściu do wnętrza placówki zatrzymali mężczyznę, który usiłował się ukryć między regałami. Jego łupem miało paść kilkanaście par butów przygotowanych do kradzieży – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

To jednak nie wszystkie przewinienia 23-letniego mieszkańca Bolkowa, który trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi udowodnili mu łącznie pięć kradzieży z włamaniem do placówek handlowych. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

.

Fot. KPP w Jaworze

Wyświetlonych 3 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Bkw pisze:

    Przecież w bolkowie od bardzo dawna nie ma sklepu obuwniczego

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..