Opublikowany: śr, Paź 2nd, 2019

Włamywacz bez honoru (FOTO, WIDEO)

Kilka minut potrzebowali jaworscy funkcjonariusze, żeby ująć sprawcę włamania do sklepu z warzywami przy ul. Grunwaldzkiej. Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Zatrzymany miał przy sobie skradzione przedmioty i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Po północy na ulicach Jawora trudno znaleźć przechodnia. Jednak nie wszyscy śpią. 36-letni jaworzanin ubrany w kominiarkę poszedł do zieleniaka, gdzie przy pomocy młotka wybił szybę, dostał się do sklepu i skradł kasetę kasy fiskalnej z pieniędzmi oraz puszkę z datkami dla chorej dziewczynki, która jest podopieczną Stowarzyszenia Charytatywnego “Damy Radę”. Sprawca został złapany na ul. Legnickiej. Przyznał się do winy i został przewieziony do Policyjnej Izby Zatrzymań.

– W kasie znajdowało się 250 złotych, natomiast w puszce 500 złotych. Mężczyzna był już notowany za podobne czyny – informuje kom. Łukasz Kubiś z jaworskiej policji.

Zbulwersowania nie kryją członkowie Stowarzyszenia.

–  To nie pierwszy przypadek kradzieży puszek z datkami dla naszych podopiecznych. To bardzo przykre, ale brawa dla policji za szybką i skuteczną akcję – mówi prezes “Damy Radę” Alina Nolbrzak.

fot. KPP Jawor

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..