Włamał się i narobił szkód

Włamał się do samochodu, ale nie odjechał nim. Postanowił za to ukraść narzędzia, dokumenty i pieniądze. Mowa o 31-latku, którego zatrzymali niedawno głogowscy policjanci. Teraz grozi mu 10 lat za kratami.

W ręce głogowskich policjantów trafił kolejny złodziej. Tym razem to 31-latek, który włamał się do samochodu marki VW transporter skąd dokonał kradzieży narzędzi oraz dokumentu w postaci karty pojazdu i pieniędzy w kwocie prawie tysiąca złotych. – powstały, łącznie, straty w wysokości ponad 2000 złotych. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego w toku wykonywanych czynności ustalili i zatrzymali sprawcę, 31 – letniego mieszkańca powiatu Głogowskiego podejrzanego o to przestępstwo  – mówi Emilia Reguła p.o. oficera prasowego KPP w Głogowie

Szybko okazało się, że zatrzymany może mieć na swoim koncie także inne przestępstwo. –  Mężczyzna ma również na swoim koncie uszkodzenie drzwi wejściowych do jednego z głogowskich garaży. Tutaj wartość strat przekracza ponad 700 złotych. – dodaje Emilia Reguła.

Teraz sąd może 31-latkowi wymierzyć karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

code