Opublikowany: wt, Gru 24th, 2019

Wigilijna kolizja na Chopina (FOTO)

Kilka minut po północy na ul. Chopina w Jaworze mieszkańców zbudził głośny huk. Volkswagen Golf wypadł z drogi, przejechał przez chodnik dla pieszych i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Interweniowały służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło na łukach przed skrzyżowaniem z ul. Chrobrego. 28-letni jaworzanin stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie. Obrażenia odniósł pasażer pojazdu. Okazało się, że konieczna będzie pomoc Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejsce przybyła także policja oraz straż pożarna. Poszkodowanego z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala specjalistycznego w Legnicy.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że kierujący mieszkaniec Jawora pił przed jazdą alkohol (wynik badania krwi to 0,85 mg). Ponadto mężczyzna był też pod wpływem środków odurzających.

Obecni na miejscu strażacy zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne oraz zabezpieczyli pojazd do czasu przyjazdu policyjnych techników.

Galeria zdjęć:

fot. RegionFan

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..