Weekend tylko dla kobiet

Najbliższy weekend w Centrum Kultury Muza w Lubinie będzie należał do przedstawicielek płci pięknej. Odbędzie się tu kolejna edycja Wiosny Kobiet. Panie będą ćwiczyć, bawić się i uczyć. Wciąż są wolne miejsca na niektóre z zajęć. Można też przyjść, by coś kupić, w holu bowiem staną kiermaszowe stoiska z różnościami.

To będzie już ósma Wiosna Kobiet w Lubinie. Tym razem panie będą się bawić, relaksować oraz dokształcać 16 i 17 marca. To ostatnie dni, by zapisać się na warsztaty. Do wyboru są indywidualne i grupowe między innymi artystyczne, prozdrowotne oraz dokształcające. Wciąż są wolne miejsca na masaż dźwiękowy (zajęcia indywidualne) oraz na zajęcia grupowe, jak zdrowe słodkości, joga slide, rodzina patchworkowa – zasady dobrego współżycia, magia kolorów, w kalejdoskopie uczuć, oraz w krainie zmysłów malucha, piękno jest w tobie – warsztat wizerunkowy, medytacja w ruchu czy jak gadać, żeby się dogadać.

Jeszcze dziś oraz w piątek do godziny 16 można zapisywać się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 76 746 22 60. W weekend, podczas Wiosny Kobiet, też będzie można się zapisać, ale już tyko osobiście w recepcji festiwalu w holu Muzy.

Podczas Wiosny Kobiet będzie też okazja, by coś kupić. W holu Muzy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godzinach 11-18 czynny będzie kiermasz. Na stoiskach znajdziemy między innymi rękodzieło: biżuterię, świece, kosmetyki, koszulki, torby, zabawki.

Wiosna Kobiet to też sporo wydarzeń towarzyszących. W sobotę, 16 marca, odbędą się między innymi: Muza Baby Kino, impreza z planszówkami, spektakl komediowy „Modliszka” czy Babski Wieczór. Zaś w niedzielę, 17 marca, będzie można wybrać się na: spotkanie z ludźmi gór, poranek filmowy dla najmłodszych oraz spektakl muzyczny „Usłyszeć taniec – Irlandia”. Szczegóły na temat tych wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Muzy.

źródło: Lubin.pl

Dodaj komentarz

*

code